KM interiéry - Kateřina Mlejnková

Kateřina Jägerová Mlejnková

návrhy a realizace interiérů

e-mail: km@interierykm.cz
www.interierykm.cz

Kateřina Mlejnková

Aktuality

21. 9. 2011

TESTOVÁNÍ VIDEA
Vážení klienti, v tuto chvíli pro Vás připravuji novou možnost jak si detailněji prohlédnout navržený interiér. Můžete si stáhnout soubor, který Vám umožní, aby jste si sami ze svého počítače mohli procházet navrženým prostorem. Nejedná se o klasické video, kde sledujete již uložený a nastavený záznam, ale v projektu si sami můžete prohlížet interiér tak jak Vás zajímá. Byla bych moc ráda, kdyby jste soubor vyzkoušeli a svoje připomínky a poznatky mi poslali mailem pod heslem "testování videa".
Ovládání je myslím intuitivní. Po spuštění se Vám namísto šipky od myši zobrazí prostorová růžice, pomocí které se můžete pohybovat prostorem. Po stisknutí klávesy F2, se Vám šipka změní v lépe ovládací šipku. Po najetí šipky k horní liště okna a podržení levého tlačítka myši můžete jít vpřed, totéž platí po najetí k spodnímu okraji. Po najetí do horního levého nebo pravého rohu se pohybujete šikmo. Po najetí do pravého nebo levého spodního rohu se pohybujete vpravo či vlevo. Po najetí do středu okna a více doleva či doprava se šipka otáčí a vy se rovněž otáčíte. přibližováním k okraji okna se všechny tyto pohyby zrychlují a po najetí směrem ke středu okna se zpomalují. Pokud toto vychytáte, můžete se plynule pohybovat prostorem. Pokud by se Vám stalo, že se v prostoru ztratíte či vyjdete ven, můžete stisknout pravé tlačítko myši a zvolit položku "point of view" a tam si následně vyberete místo, do kterého se vrátíte. V případě jakýchkoliv dotazů, mi můžete samozřejmě pod výše uvedeným heslem mailovat.
Doufám, že se Vám tento program bude líbit a budu se těšit na Vaše reakce.

Tento soubor naleznete u příslušného interiréru - ve složce "vizualizace" / "byty" / "panelák 17" / a jde o poslední soubor v nabídce.

12. 4. 2010

MOBITEX BRNO 12.4. - 17.4.2010
Zvu Vás tímto na návštěvu veletrhu Mobitex v Brně, kde firma RESA spol. s r.o. předsatví svůj sortiment včetně několika novinek.
Detaily naleznete na www.resa.cz

26. 10. 2009

Nová grafika internetových stránek.

27. 11. 2008

Vážení a milí zákazníci, ráda bych Vám chtela poděkovat za Vaši přízeň a zájem o mou práci. V tuto chvíli jsem maximálne pracovně vytížená a novým projektům se budu moci věnovat až v novém roce 2009. Pokud bude Váš zájem trvat, prosím Vás, abyste mě kontaktovali na e-mail v lednu 2009, respektive koncem tohoto mesíce, neboť dříve nebudu mít kapacitu. Mnohokrát Vám dekuji za pochopení a přeji Vám příjemný zbytek roku 2008.
Tento týden vyjde článek na www.umimeudelatdomov.cz.

12. 5. 2008

Vychází nové číslo časopisu MŮJ DŮM, kde na straně 100 naleznete můj nový článek, k proměně kuchyně čtenářů.

..... další »